Benitez: Nuk kam probleme me Ronaldon

Trajneri i Real Madridit, Rafael Benitez ka thënë se ai nuk ka probleme me lojtarin e tij, Cristiano Ronaldon.

Sport

04/08/2015 11:21

Benitez ka thënë se ai nuk ka fare probleme me lojtarin e tij, Cristiano Ronaldon.

“Ai është një profesionist i shkëlqyer dhe është shumë garus. Ai dëshiron të fitojë secilën ndeshje apo situatë të vogël”.

“Jam shumë i lumtur që po punoj me të. Nuk ekziston ndonjë problem ndërmjet neve”, tha Benitez.