Bardhi publikon këngën e re

Bardhyl Idrizi, i njohur me emrin artistik Bardhi ka publikuar këngën e paralajmëruar. Kënga titullohet “Ajo” dhe është e kompletuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Për tekstin e këngës është kujdesur vetë Bardhi. Kujtojmë që rrugëtimi i artistit në “BBVA” ka qenë i shkurtër. Edhe pse nuk arriti ta fitojë çmimin e madh, ai triumfoj…

ShowBiz

24/05/2024 20:00

Bardhyl Idrizi, i njohur me emrin artistik Bardhi ka publikuar këngën e paralajmëruar.

Kënga titullohet “Ajo” dhe është e kompletuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e këngës është kujdesur vetë Bardhi.

Kujtojmë që rrugëtimi i artistit në “BBVA” ka qenë i shkurtër.

Edhe pse nuk arriti ta fitojë çmimin e madh, ai triumfoj në diçka me madhështore, në gjetjen e dashurisë se vërtet./Lajmi.net/

YouTube player