Barcelona – Villanovense, dy gola të shpejtë (VIDEO)

Barcelona dhe Villanovense e kanë shënuar nga një gol brenda dy minutave. Pran rezultatit 2:0 në të mirë të katalunasve, Villanovense realizoi për 2 me 1 me golin e Juanfran në minutën e 29, ndërsa vetëm dy minuta më vonë Sandro shënoi për Barçën për 3 me 1.