Barcelona 5:0 Celta Vigo, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Barcelona ka shënuar fitore spktakulare ndaj Celta Vigos, me rezultat 5:0, në një ndeshje ku Lionel Messi ishte i jashtëzakonshëm, me dy gola të shënuara dhe dy asistime. Vlerësimet e lojtarëve për këtë ndeshje, mund t’i shikoni në fotografinë e mëposhtme.

Sport

04/03/2017 22:46

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6