Atletico e bëri të ‘qajë’ Ronaldon (Video)

Ronaldo si duket e ka përjetuar shumë rëndë humbjen e Realit kundër Atleticos, pasi tregoi një mërzi të madhe në golin e katërt të shënuar nga Mandzukic.

Sport

07/02/2015 18:31

Real Madridi u mposhtë në udhëtim te Atletico Madridi me rezultat të lartë prej 4-0.

Dhe, këtë humbje si duket më rëndë e ka përjetuar lojtarimë i mirë në botë, Cristiano Ronaldo.

Ai u nervozua shumë pas golit të katërt të shënuar nga Mandzukic, ndërsa sjelljen e tij më mirë mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Video