Asllani, futbollistja më seksi në Botërorin 2015 (FOTO)

Kosovare Asllani, futbolliste kosovare por reprezentuese e Suedisë, ka filluar të konsiderohet si femra më seksi në Kampionatin botëror 2015.

Sport

08/06/2015 10:55

Kampionati botëror 2015 për femra ka filluar më 6 qershor në Kanada, dhe do të zhvillohet deri më 5 korrik.

Në të, është duke marrë pjesë futbollistja me prejardhje nga Kosova, Kosovare Asllani, anëtare e Suedisë.

A është ajo futbollistja më seksi në Kampionatin botëror 2015?

Kjo është pyetja e shtruar nga “examiner.com”. Për të dhënë një përgjigje përfundimtare, shikoni disa prej fotografive të saj.