Artisti krijon fytyrat perfekte duke kombinuar dy të famshëm në një (Foto)

Ky është rezultati kur dy fytyra të famshme e të bukura bëhen një.

ShowBiz

17/08/2015 17:40

Për Pedro Berg Johnsen nga Norvegjia, të krijosh një fytyrë të re e perfekte nga dy fytyra të bukura të të fammshmëve është një gjë e mundur.

Ai ka bërë këtë duke bashkuar dy foto të dy yjeve të ndryshme, duke perfeksionuar çdo detaj dhe fytyrat kanë dalë pabesueshmërisht të bukura, transmeton Lajmi.net.

Ja çfarë del kur bashkohen detaje të fytyrës së Angelina Jolie e Megan Fox, Brad Pitt e Ethan Hawke, Kristen Stewart e Emma Watson e të tjerë./Lajmi.net

Angelina Jolie – Megan Fox
celebrity-actor-faces-mix-morph-pedro-berg-johnsen-thatnordicguy-1 angelina-megan Brad Pitt – Ethan Hawkecelebrity-actor-faces-mix-morph-pedro-berg-johnsen-thatnordicguy-3 brad-ethan Kristen Stewart – Emma Watsoncelebrity-actor-faces-mix-morph-pedro-berg-johnsen-thatnordicguy-5 kristen-emma Heath Ledger – Tom Hardyheath-tom heath-tom1 Elizabeth Olsen -Scarlett Johansonolsen-scarlet olsen-scarlet1 Colin Farrell – Arnold Schwarzeneggercolin-arnold colin-arnold1 Taylor Swift – Emma Watsonswift-ema swift-emma1 Elsa Hosk – Natalie Dormerelsa-natalie elsa-natalie1 Benedict Cumberbatch – Mads Mikkelsenbenedict-hunt benedict-mad Jensen Ackels – Tom Hiddlestonjensen-tom jensen-tom1