Arta Elezaj provokon e veshur në bikini, Arta Nitaj i komenton: Durimi shpërblehet

Dy modelet kosovare janë mjaftë të komentuara në mediat rozë.

ShowBiz

13/04/2022 08:08

Ato marrin vëmendje me secilin postim të tyre, shkruan lajmi.net.

Dy Artat njihen si tejet provokuese dhe super bomba me format e tyre trupore.

Duke qenë se i bashkon profesioni i njëjtë, si aktore dhe si modele, dyshja para disa javësh kaluan pushimet edhe në Dubai së bashku.

Së fundi, ka qenë Arta Elezaj që ka postuar disa imazhe duke u shfaqur në bikine derisa ka vënë në pah linjat perfekte.

E nuk kishte si të mungonte edhe komenti i Arta Nitaj ku kishte shkruar: Durimi shpërblehet.

Kjo si duket për t’ia bërë me dije se duket tejet tërheqëse./Lajmi.net/