Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj kanë për të thënë diçka për njëra-tjetrën

10:28 | 19 Shtator 2019

Dy femrat më të komentuara në estradë kanë folur për njëra-tjetrën.

Arbana Osmani dhe Ledina Çelo janë dy prej femrave të estradës emrat e të cilave i hasim më së shpeshti në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Ato edhe janë të afërta e mike shumë të mira andaj kanë shprehur në Instagram vlerësim të ndërsjellë.

“Sa e bukur që është Xhensila Myrtezaj”,-shkruan moderatorja Arbana Osmani në një foto me Xhensilën.

Ndërkohë nga ana tjetër, këngëtarja e ka shpërndarë foton dhe i kthen vlerësimin e saj Arbanës: “Sa e veçantë je Arabana Osmani”./Lajmi.net/