Anita prezanton Trojën, vajzën e Dautit dhe Lolës

Anita Muçaj, bashkëshortja e liderit të AAK’së, Ramush Haradinajt, ka prezantuar fëmijën e porsalindur të Daut dhe Lola Haradinajt.

ShowBiz

28/08/2014 12:23

“Familjes tone iu shtua edhe nje gezim! Urime David, Lola&Daut!!!!”, shkruan ajo në Facebook dhe poston fotografinë e bashkangjitur në artikull.

/Gazeta Express/