Anastasiya, e ‘zjarrtë’ nga plazhi

11:13 | 13 Mars 2019

Anastasiya Kvitko ka postuar një fotografi joshëse në Instagram.

Anastasiya Kvitko ka ndarë me 9 milionë ndjekësit e saj një fotografi të re në Instagram, në të cilën vjen e ‘nxehtë’ si zakonisht, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur bikini rozë, teksa morri pozë joshëse e ulur në rërë, kurse në fokus kishte linjat bombastike trupore.

Fotografia e saj mori pëlqime dhe komente të panumërta, ndërsa ajo u komplimentua për format. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

💕

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on