Anastacia nesër mban koncertin në Tiranë (Foto)

Këngëtarja me famë botërore neser performon në stadiumin 'Qemal Stafa'.

ShowBiz

24/08/2015 16:12

Këngëtarja e hiteve ‘Sick and tired‘ dhe ‘I’m outta love‘ nesër do ndezë stadiumin Qemal Stafa në Tiranë, me performancën në kuadër të turneut të jsa ‘Resurrection Tour’.

Ajo do bëjë performancë kushtuar vajzave dhe grave grave shqiptare kundër diskriminimit, transmeton Lajmi.net.

Msyfirë specialë në koncertin që do fillojë në ora 20:00 janë talentët e ‘The Voice of Albania’ ndërsa çmimet për biletat i gjeni në fotografinë më poshtë.

Kjo është hera e parë për këngëtaren që performon në trojet shqiptare ndërsa lajmërimin për koncertin e ka bërë javë më parë me një video të xhiruar në Serbi, ku ka ftuar të gjithë shqiptarët dhe kosovarët të marrin pjesë./Lajmi.net

anastacia anastacia1

YouTube player