Ana provokon rëndë duke treguar të pasmet me bikini tanga

Ana Cheri e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

ShowBiz

10/06/2020 17:31

Është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ana Cheri e ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat që merr, e së fundmi këtë e ka bërë më shumë se kurrë më parë.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën tregon të pasmet dhe shihet se ka veshur bikini tanga.

Pranë postimit ka pasur reagime të shumta ndërsa ajo duket tejet seksi./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBQkMNCHMXv/