Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Ana Kabashi thotë që mezi pret që publiku ta dëgjoj këngën e saj të re

15:08 | 14 Gusht 2020

Ana Kabashi po vjen me një projekt të ri.

Ana Kabashi është një nga emrat e rinj në estradë, mirëpo projektet e saj së fundmi janë pëlqyer mjaft nga publiku shqiptar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Peja, së fundmi ka bërë të ditur se pas disa muajve pa ndonjë projekt muzikor, do rikthehet me një këngë të re, të cilën mezi pret ta prezantoj para adhuruesve.

Ajo bëri të ditur se kënga titullohet “Ma shumë”, dhe është punuar edhe me videoklip. /Lajmi.net/