Amerikanët urojnë Kombëtaren (FOTO)

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë e ka uruar Kombëtaren e Shqipërisë për suksesin e arritur.

Sport

12/10/2015 15:53

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ia ka uruar kuqezinjve fitoren dhe kualifikimin për në Francë.

“Urime kombëtares shqiptare për fitoren e jashtëzakonshme dhe kualifikimin në Kampionatin Europian” thuhet në urimin e ambasadës.