Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë.

Lajme

09/06/2020 16:49

Aksidenti ka ndodhur tek rrethi kryesor në kryeqytet, i njohur si “Rrethi i Flamurit”, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi të dërguar në redaksinë e lajmi.net, duket se aty ka edhe të lënduar.

Lajmi.net ka kërkuar detaje edhe në Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes. /Lajmi.net/