Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Aksident i pazakontë: Të gjithë po pyesin si u ngjit kamioni mbi shtëpi?

22:27 | 11 Shtator 2019

Ndër aksidentet me vetura më të frikshme mund të konsiderohet edhe një e tillë që ka ndodhur në Ontario të SHBA-ve.

Një kamion është përfshirë në një incident teksa humbi ekuilibrin, duke dalë nga rruga, transmeton lajmi.net.

Përplasja me një grumbull dheu bëri që mjeti të kërcente dhe të ngjitej në maje të një shtëpie pranë rrugës.

Policia kishte bërë të ditur se nuk kishte asnjë të lënduar, gjersa ka publikuar edhe pamjet e incidentit.

Ndiqini ato më poshtë. /Lajmi.net/

GOSH …. Denis witnessed this on his way home from work today. Caught on dashcam.For licensing and usage, contact: licensing@viralhog.com.

Publiée par Sharon Gauthier sur Lundi 9 septembre 2019