Menaxheri i Januzajt përfshihet në një aksident fatal në Belgjikë

Menaxheri i Adnan Januzajt është përfshirë në një aksident fatal.

Sport

06/06/2016 10:27

Lajme shokuese vijnë nga Belgjika për menaxherin e kosovarit Januzaj, Dirk De Vriese.

Ai është përfshirë në një aksident të tmerrshëm, ku ka humbur jetën e fejuara e tij, Elien Van Ryckeghem, përcjellë “Lajmi.net”.

Dirk është plagosur, ndërsa momentalisht është në spital, jashtë rrezikut për jetë.

Njëri prej shoferëve të makinave të përfshira, ka qenë i dehur.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.