Të Infektuar: 1047

Të Shëruar: 794

Të Vdekur: 30

Afërdita Dreshaj zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar motrën

10:14 | 18 Shtator 2019

Afërdita Dreshaj uroi me fjalët më të mira motrën.

Afërdita Dreshaj ka publikuar një fotografi në Instagram, përmes së cilës uroi motrën për ditëlindje, shkruan lajmi.net.

Për të festuar ditëlindjen e Jehonës, ajo udhëtoi në Francë, ku po shijojnë në maksimum këto pushime.

“Urime ditëlindjen shpirti im, të dua”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, në këtë fotografi motrat Dreshaj shfaqen në top-formë dhe të veshura me shumë stil teksa pozuan pranë kullës “Eiffel”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Happy birthday my soul… love you ?

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on