Afërdita Dreshaj nis ditën në palestër, shikojeni si është fotografuar – Lajmi.net
Afërdita Dreshaj nis ditën në palestër, shikojeni si është fotografuar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:31, 12 January 2019
Afërdita Dreshaj nuk i ndahet kurrsesi palestrës.

Afërdita Dreshaj është shumë e dhënë pas palestrës, ajo kujdeset në maksimum në perfeksionimin e linjave trupore, shkruan lajmi.net.

Modelja edhe ditën e sotme e nisi në palestër, ku pozoi e veshur në sportive, por kishte vënë në pah gjoksin.

Kujtojmë që Afërdita Dreshaj është e martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO