Adelina Tahiri publikon videon duke bërë lëvizje provokuese para burrit

10:07 | 30 Korrik 2020

Adelina Tahiri ka provokuar me fustanin.

Këngëtarja Adelina Tahiri para disa ditësh e ka publikuar një imazh ku provokonte me një fustan të ngushtë dhe të hapur, shkruan lajmi.net.

Tani ka vendosur që videon ta publikoj në llogarinë e saj në Instagram, aty ku shihet se pranë e ka bashkëshortin, derisa në një ndejë shihet duke bërë lëvizje provokuese para tij.

Martesa e tyre ka ngjallur shumë debat për shkak të diferencës së madhe në moshë, mirëpo Adelina nuk është marrë me fjalët e të tjerëve dhe po jeton si në përralla./Lajmi.net/

View this post on Instagram

My famous dress @ogbyolagjoka ❤️

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on