“A vritet pafajësia apo Komandant?”- Ganimete Musliu zgjedh mes dy këngëve të njohura

Deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, ishte e ftuar këtë javë në emisionin “Mirage”. Musliu ishte e ftuar në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net. Ajo u vu para shumë zgjedhjeve të ndryshme. Deputetes iu desh të zgjedhte edhe mes dy këngëve shumë të njohura patriotike. “A vritet pafajësia” e Leonora Jakupit apo “Komandanti” i…

ShowBiz

20/11/2022 11:50

Deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, ishte e ftuar këtë javë në emisionin “Mirage”.

Musliu ishte e ftuar në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net.

Ajo u vu para shumë zgjedhjeve të ndryshme.

Deputetes iu desh të zgjedhte edhe mes dy këngëve shumë të njohura patriotike.

“A vritet pafajësia” e Leonora Jakupit apo “Komandanti” i Ilir Shaqirit?

Këtë përgjigje dhe shumë të tjera mund t’i ndiqni mëposhtë: