A është kjo vajza më e guximshme në botë? – Lajmi.net
A është kjo vajza më e guximshme në botë?
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:46, 6 March 2019
Është një ndër gjarpërinjtë më të mëdhenj në botë.

Por, madhësia e gjarprit nuk po e frikëson një vogëlushe, e cila ka vendosur të luaj me të, njofton lajmi.net.

Ajo ka kapur gjarprin për trupi, gjersa ai rrotullohet përreth divanit në të cilin është ulur vajza e vogël.

Një veprim i tillë ka ngjallur reagime nëpër rrjetet sociale, gjë që ka bërë përdoruesit të ndahen në dy grupe.

Njëri nga grupet e mendimeve thotë se ky veprim është i rrezikshëm, ndërsa disa të tjerë e mbështesin atë.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta kuptuar se ç’po ndodh. /Lajmi.net/

Girl Watches TV With Her Snake Friend

This girl is fearless 😨🐍CONTENTbible

Publiée par UNILAD sur Mardi 5 mars 2019

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO