6 gjërat që meshkujt vërtetë dëshirojnë në një marrëdhënie – Lajmi.net
6 gjërat që meshkujt vërtetë dëshirojnë në një marrëdhënie
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 8:44, 12 April 2018
Kemi shkruar shpesh për mënyrën se si t'i leni përshtypje grave dhe çfarë ato duan, tani është koha që të flasim për atë që burrat pëlqejnë dhe kanë nevojë në marrëdhëniet e tyre.

Meshkujt shpesh hezitojnë të diskutojnë gjërat që u nevojiten emocionalisht dhe preferojnë të jenë të qetë dhe të vuajnë brenda, por si një partner i mrekullueshëm, ndoshta doni të dini se çka ka vërtet nevojë burri nga marrëdhënia juaj.

Këtu janë disa nevoja të dukshme për burrat:
1 • Vlerësim
2 • Komunikimi
3 • Jetoni vetë jetën tuaj
4 • Seks të mirë
5 • Respekti
6 • Lojrat në marrëdhëniet. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO