2Ton publikon projektin e ri muzikor “1 Familje”

Rep artisti i njohur 2Ton ka publikuar këngën e re me titull "1 Familje".

ShowBiz

24/10/2020 20:10

2Ton, reperi i mirënjohur shqiptar 2Ton është mjaft aktiv në skenën e muzikës ku thuajse çdo muaj sjellë diçka të re, shkruan lajmi.net.

Ai kësaj radhe ka sjellë një këngë të cilës i ka bashkangjitur edhe një klip muzikor, e kënga i është kushtuar rrethit të ngushtë të tij, shoqërisë dhe familjes.

Në videoklip mund të shihet 2Ton me shoqërinë e tij në makina luksoze dhe veshje të shtrenjta.

Muzika dhe teksti vjen nga vet 2Ton ndërsa melodinë e bëri Ero./Lajmi.net/

YouTube player