Bukuroshja nuk ia lë “seen” kryetarit, i kthen përgjigje përmes Facebook-ut

Ditën e djeshme u bë viral komenti i kryetarit të Leposaviçit, Lulzim Hetemi në fotografinë e modeles kosovare, Mejreme Hajdaraj. Ky koment mori vëmendje të madhe duke ditur zhvillimet e fundit në veri të vendit mes qytetarëve serb, KFOR-it dhe Policisë së Kosovës. “Respekt për bukuroshen”, kishte shkruar Hetemi. E pas komentit të Hetemit ka…

Lajme

03/06/2023 20:15

Ditën e djeshme u bë viral komenti i kryetarit të Leposaviçit, Lulzim Hetemi në fotografinë e modeles kosovare, Mejreme Hajdaraj.

Ky koment mori vëmendje të madhe duke ditur zhvillimet e fundit në veri të vendit mes qytetarëve serb, KFOR-it dhe Policisë së Kosovës.

“Respekt për bukuroshen”, kishte shkruar Hetemi. E pas komentit të Hetemit ka reaguar vetë modelja.

Mejreme Hajdaraj ka publikuar në InstaStory komentin e kryetarit Hetemi dhe ka shkruar “respekt për kryetarin”.