Kiara i dërgoi në nominim, vajzat shpërthejnë në debat me njëra-tjetrën pas “prime-t”

Prime i mbrëmshëm i “Big Brother VIP Albania”, ishte një flakë e vërtetë. Të shtunën u eliminua Efi pas një nominimi të vendosur nga Dea, e këtë të martë ishte koha për Kiarën, shkruan lajmi.net. Kiara u hakmorr në formën më të mirë teksa në nominim ka dërguar Dean, Oltën dhe Tean. E ky nominim…

ShowBiz

08/02/2023 11:34

Prime i mbrëmshëm i “Big Brother VIP Albania”, ishte një flakë e vërtetë.

Të shtunën u eliminua Efi pas një nominimi të vendosur nga Dea, e këtë të martë ishte koha për Kiarën, shkruan lajmi.net.

Kiara u hakmorr në formën më të mirë teksa në nominim ka dërguar Dean, Oltën dhe Tean.

E ky nominim nuk i ka bërë mirë aspak vajzave pasi ato janë nga i njëjti grup.

Me të përfunduar “prime”, vajzat shpërthejnë në debate me njëra-tjetrën.

Dea duket më e prekura, pasi e ka fituar frikën e eliminimit./Lajmi.net/