Artistët që kënduan në dasmën e Marigonës e Robinit

ShowBiz

14/05/2022 16:03

Marigona e Robin Krasniqi para pak ditësh kurorëzuan dashurinë e tyre me dasmë.

Dasmën e tyre e realizuan në njërin nga restorantet luksoze në Kosovë, shkruan lajmi.net

Numri i madh i të ftuarve bëri që të jetë një atmosferë e mirë.

Për këtë atmosferë u kujdesën disa këngëtarë të estradës sonë, që janë dhe miq të boksierit.

Për ta kuptuar se kush përformoi në dasmë, shikoni videon:

YouTube player