Falcao në Madrid

Radamel Falcao ka udhëtuar drejt Spanjës dhe sonte gjendet në Madrid.

Sport

01/02/2016 20:18

Kështu raporton “Telegraph”, që shkruan se Falcao është shumë afër rikthimit te Atletico Madrid.

Negociatat me klubin do të bëhen sy më sy, ndërsa marrëveshja thuhet se është shumë lehtë e arritshme, përcjellë “Lajmi.net”.

“Vincente Calderon” është sikur një shtëpi e dytë për Falcaon, i cili pas dështimit total në Angli, dëshiron të mbetet te një top-klub evropian.