Real Madrid-Espanyol, ja çfarë ka ndodhur në stadium

Në "Santiago Bernabeu" ka ndodhur diçka e papritur në ndeshjen Real Madrid-Espanyol.

Sport

31/01/2016 21:56

Në një pjesë të stadiumit “Santiago Bernabeu” ka shpërthyer një tim i papritur dhe stadiumi ka marrë erën e djegies.

Sipas “Marcas”, menjëherë kanë intervenuar trupat e sigurisë dhe gjithçka është rregulluar, përcjellë “Lajmi.net”.

Kjo nuk i ka penguar Realit në fushë, që po e demolon Espanyolin me lojë dhe rezultat.