10 fakte interesante që nuk i keni ditur për Hitlerin (Video)

A e keni ditur se Hitleri ka qenë i nominuar për çmimin Nobel të paqes?

Fun

20/11/2016 18:58

Kjo ka ndodhur në vitin 1939.

Ai gjithashtu ka qenë në lidhje me një vajzë çifute dhe pasi është ndarë ka tentuar të vetëvritet që të mos ndjejë më vuajtje nga dashuria, transmeton lajmi.net
Ai ka qenë vegjetarian. Po ashtu ai nuk ka vizituar as edhe një herë të vetme kampet e përqendrimit.

Këto janë vetëm disa prej 10 fakteve të çuditshme për Hitlerin, të cilat mund t’i mësoni përmes videos më poshtë. /Lajmi.net

YouTube player