Romeo e ‘gjuan’ Beniadën live në spektakël

Romeo dhe Donaldi kanë bërë një lojë për banorët.

ShowBiz

07/12/2021 23:09

Romeo është futur brenda në rolin e Donaldit, shkruan lajmi.net.

Disa e kuptuan e disa të tjerë jo. Menjëherë pas kësaj ishte Romeo që shfrytëzoi rastin dhe e ‘gjuajti’ Beniadën.

Ai e ‘ngacmonte’ atë me fjalë, pasi ditë më parë ai tek një letër dërguar Donaldit i kishte thënë: Mi fol një cik asaj Beniadës se është shumë e mirë./Lajmi.net/