Finalja e Europa League: Frankfurt – Rangers, formacionet e mundshme

Sonte do të luhet finalja e Europa League në mes të Frankfurtit dhe Rangersit.

Sport

18/05/2022 18:27

Të dyja skuadrat, pas një ecurie fantastike deri në këtë fazë, do të përballen për një ndeshje që pritet të dhurojë shumë emocione.

Për shumëkë kjo çift finalist u cilësua si befasi, anipse arritja deri këtu nuk mund të konsiderohet aksidentale për asnjërën.

Refer i takimit do të jetë slloveni, Slavko Vincic, transmeton lajmi.net.

Më poshtë gjeni formacionet e mundshme për të dyja skuadrat. /Lajmi.net/