Xhensila u bë nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë – Lajmi.net
Xhensila u bë nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:40, 12 July 2018
Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë.

Xhensila solli në jetë fëmijën e saj të parë, që sipas Iconstyle.com emri i veçantë që ata kanë zgjedhur për vajzën e tyre, është Ajka, shkruan lajmi net.

Një emër shumë i bukur dhe unik që mund të mos keni dëgjuar më herët.

Sipas të njëjtave burime, Xhensila ka sjellë në jetë vajzën me lindje çezariane, dhe kjo ka ndodhur rreth orës 11.50 të ditës së sotme në një nga spitalet private në Tiranë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO