‘Xhbanen’ dhe ‘Sasën’ nuk i ndanë as shtrati (Foto) – Lajmi.net
‘Xhbanen’ dhe ‘Sasën’ nuk i ndanë as shtrati (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:31, 13 August 2017
Aktrimi në të njëjtin serial duket se ka bërë që dy aktoret, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri të lidhin miqësi të mirë mes vete.

Ato u bënë shumë të famshme me rolet e ‘Xhbanes’ dhe ‘Sasës’ në serialin vendor ‘O sa mirë’ si dhe shumë të dashura për publikun, shkruan lajmi.net.

Në një foto që Arjola ka shpërndarë në rrjete sociale, ajo shihet bashkë me Adrianën në shtrat dhe shkroi disa fjalë për të.

““Nuk është kafja, por miqësia është kafeina që kam nevojë t’i jap vetes për një start në mëngjes” shkruan aktorja sipër fotos. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO