Vetëm këta pesë njerëz në botë kanë ngjyrën më unike të lëkurës (Video) – Lajmi.net
Vetëm këta pesë njerëz në botë kanë ngjyrën më unike të lëkurës (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 12:37, 15 February 2017
Një person në 20 mijë ka ngjyrë unike të lëkurës, varësisht çfarë lloji, mirëpo këta persona dallohen ekstremisht shumë.

Vajza nga Rusia, ka lëkurë, qerpikë, flokë e vetulla të bardha. Ajo është modele dhe është shumë e bukur.

Modelja me pika të zeza në fytyrë dhe ka lëkurë të zezë, konsiderohet nga njerëzit e zi, e bardhë, për shkak që njerëzit e zi nuk kanë pika nëpër trup.

Një tjetër modele ka përzierje ngjyrash në lëkurë dhe ka ndërruar shkollën sepse e kanë quajtur zebra. Më pas ajo u bë e njohur nga komuniteti.

Ndërkaq, të kesh një vëlla binjak dhe të mos ngjasosh fare, është interesante. Kuptohet, përmes ngjyrës së lëkurës të cilën e ka të bardhë e gjithashtu dallon nga sytë, të cilët i ka ndryshe nga njëri tjetri.

Modelja në radhë filloi jetën e re përmes fotografive të publikuara dhe u bë inspirim për shumë njerëz në mbarë botën.

Shikoni videon më poshtë për t’u njohur me secilin prej këtyre njerëzve dhe na tregoni cili është më i veçantë për ju. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ngjyre unike te lekures

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals