Vdekje e dyshimtë në Istog – Lajmi.net
Vdekje e dyshimtë në Istog
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:11, 12 June 2018
Gjatë ditës së djeshme në fshatin Tomoc të Istogut është raportuar për një vdekje të dyshimtë.

Nga Policia e Kosovës bëhet e ditur se në një livadh të këtij fshati, është gjetur pa shenja jete viktima i gjinisë mashkullore. Në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitë relevante, ndërkaq që nga ekipi mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO