Vajza me të pasmet më seksi në botë bëhet e virgjër sërish (Foto) – Lajmi.net
Vajza me të pasmet më seksi në botë bëhet e virgjër sërish (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:45, 12 July 2017
Një modele bionde, e cila u bë e famshme pasi fitoi konkursin Miss Bumbum, që organizohet në Brazil dhe ku përzgjidhet vajza me të pasmet më seksi, ka vendosur që të operohet për t’u bërë e virgjër sërish.

Indianara Carvalho, 22 vjeç, fitoi konkursin në nëntor.

Por ajo thotë se do të bëhet e virgjër për të pasur një tjetër “herë të parë me dikë special”.

Karriera e saj është në rritje të shpejtë, por ajo thotë se po bën vaginoplasti për të gjetur personin e duhur. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Brazil, Seksi, Të pasmet, Virgjer

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan