Ukrainasja me gjoksin me të madh natyral bën show televiziv (Foto/Video) – Lajmi.net
Ukrainasja me gjoksin me të madh natyral bën show televiziv (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:34, 4 August 2017
Një modele ukrainase ka bër shoë televiziv me gjoksin e saj.

Katya Sidorenko njihet me ggjoksin më të madh natyral në Ukrainë dhe ajo tashmë këtë po e shfrytëzon shumë mirë në favor të saj, transmeton lajmi.net.

Ajo arriti që shumë shikues t’i bëj për vete gjatë një shfaqje televizive, edhe pse është e paqartë se për çfarë qëllimi ishte bër ky shoë.

Ajo duket shumë tërheqëse me rrobat e saj dhe me ujin që i bije mbi gjoks.

Kjo video është komentuar mjaft shumë dhe sigurisht komentet pozitive ishin më të shumtë në numër. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gjoksi, natyral, Ukrainasja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush