Trump ia huq në Twitter (Foto) – Lajmi.net
Trump ia huq në Twitter (Foto)
Autori: Lajmi.net BotaFunRrjetet Sociale 16:06, 17 January 2017
Duke dashur që ta ndërlidh vajzën e tij në një postim në Twitter, Donald Trump i ka shkruar një gruaje nga Britania

Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, ia dedikoi një postim në Twitter vajzës së tij, derisa ajo intervistohej nga CNN. Trump shkroi se vajza e tij, Ivanka, është një grua me karakter real dhe klasë, por e ndërlidhi personin e gabuar në postim, shkruan CNN, transmeton lajmi.net

Trump e etiketoi Ivanka Majic, një konsulente nga qyteti Brighton në Britani të Madhe.

Majic iu përgjigj Trumpit duke i thënë që të ketë më shumë kujdes me Twitterin dhe ndryshimet klimatike.

“Dhe ju jeni një njeri me përgjegjësi të mëdha. Mund t’ju sugjeroj që të kujdeseni më tepër në Twitter dhe të mësoni më shumë në lidhje me ndryshimet klimatike”, ka shkruar Majic. /Lajmi.net/

trumpp

Fjalët kyçe: Donald Trump, Ivanka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush