Trauma e burrit të martuar: Ja seksi i tmerrshëm që më detyroi gruaja t’i bëja – Lajmi.net
Trauma e burrit të martuar: Ja seksi i tmerrshëm që më detyroi gruaja t’i bëja
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:51, 17 February 2017
Ajo e detyronte ti bënte seks oral gjatë ciklit menstrual dhe për këtë motiv, i shoqi i ka kërkuar divorcin.

Idongesit Etuk, 38 vjeç, nigerian, ka akuzuar gruan e tij me të cilën ka 2 fëmijë, se e ka detyruar disa herë ti bënte seks oral gjatë një periudhe delikate të muajit.

Raportohet se ai ka thënë së fundmi pra gjykatës se, gruaja e tij i përkiste një sekti që i detyronte meshkujt ti thithnin gjakun.

“Gruaja ime është demoniake. Më ka detyruar ti bëj seks oral gjatë ciklit menstrual. Në fillim, nuk kisha probleme, e doja, ishte gruaja ime, por më pas situata doli jashtë kontrollit”.

E akuzuara provoi të mbronte veten duke thënë se ia ka kërkuar vetëm njëherë, por pavarësisht lutjeve të saj, 38-vjeçari ka këmbëngulur te kërkesa e divorcit.

Gjykata nigeriane ka miratuar divorcin e çiftit.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble