Të pasmet e kësaj vajze, ju bëjnë ta harroni Kim Kardashian (Foto) – Lajmi.net
Të pasmet e kësaj vajze, ju bëjnë ta harroni Kim Kardashian (Foto)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 20:48, 13 February 2017
Miss Geni, ky është Instagrami i cili po zotëron mbi një milion ndjekës tani.

Geni, është një modele fitnesi e cila po konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë, e sipas shumë ndjekësve duke lënë mbrapa edhe Kim Kardashian, shkruan lajmi.net

Ajo, përveç trupit është mjaftë e bukur dhe ëndërra e çdo mashkulli, shikoni fotografitë.

Sunday Bumday 🍑

A photo posted by G e n e s i s (@missgenii) on

Bienvenidos a Miami 🌴

A photo posted by G e n e s i s (@missgenii) on

Happy Humpday 🍑😜 #humpday 📸 @ryanastamendiphotography

A photo posted by G e n e s i s (@missgenii) on

Fjalët kyçe: Modele fitnesi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper