pitoni – Lajmi.net

Shpëton aligatorin nga sulmi i pitonit gjigant (Video)

Jack Hubbard i Lakeland dhe shoku i tij, Mike Kimmel nga Indiantown, shpëtuan një alligator në Everglades nga një piton sulmues....

18 June, 2018Lexo më shumë

Gruaja nxirret nga barku i pitonit gjigant, kujdes pamjet (Video +18)

Trupi i një gruaje që u zhduk para disa ditësh u zbulua brenda një gjarpri prej shtatë metrash. Megjithëse është e rrallë për grabitqarët me gjak të ftohtë për të sulmuar njerëzit, ajo ishte viktima e dytë e një pitonit gjigant në Indonezi që nga marsi i vitit të kaluar....

17 June, 2018Lexo më shumë

Moment i frikshëm, gjarpri i gjatë 5 metra, gjendet brenda murit të dhomës

Ky është një moment i frikshëm kur një piton i gjatë prej 5 metrash është kapur brenda murit të dhomës....

15 March, 2018Lexo më shumë