Make-Up – Lajmi.net

Këto janë produktet e bukurisë që duhen futur në frigorifer

Nëse ti nuk e duron dot vapën, e njëjta gjë ndodh edhe me produktet e bukurisë që mban të mbyllura në kuletë....

26 August, 2016Lexo më shumë

Të famshmet që po përcjellin hapat e Alicia Keys, i thonë jo përdorimit të makijazhit (FOTO)

Para ca ditësh këngëtarja e njohur Alicia Keys ka deklaruar se nuk do përdorë më "make-up"....

10 June, 2016Lexo më shumë

7 yjet që duken bukur pa grim (FOTO)

Ne vazhdimisht i shohim ato të rregulluara, me shumë grim dhe me dukjen të kuruar deri në detaje. Por, disa nga të famshmet duken shumë bukur edhe kur nuk kanë grim në fytyrën e tyre....

21 January, 2016Lexo më shumë