Studimi: Ja çfarë seksi preferojnë shqiptarët – Lajmi.net
Studimi: Ja çfarë seksi preferojnë shqiptarët
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:07, 14 April 2017
Kur bëhet fjalë për flokët, hulumtimet tregojnë se shumica e meshkujve pëlqejnë biondet, ndërsa kur bëhet fjalë për pjesët tjera të trupit, shijet dallojnë nga shteti në shtet.

 

Studimet kanë treguar se argjentinasit pëlqejnë femrat me prapanicë të formësuar, ndërsa britanikëve u pëlqen gjoksi i vogël. “Edhe pse argjentinasit me fjalë ishin të përcaktuar te gjinjtë, shikimi i tyre ka qenë gjithmonë i drejtuar te prapanica e femrave”, thonë ekspertët pranë Universitetit të Buenos Airesit, të cilët e kanë realizuar studimin në atë vend.

Më herët është realizuar një studim i ngjashëm edhe në Britani të Madhe, në bazë të të cilit është ardhur në përfundim se britanikët (për dallim nga meshkujt tjerë?) pëlqejnë gjinjtë e vogla.

Studime të tilla janë realizuar edhe tek shqiptarët, ata në të shumtën e rasteve kanë preferuar të pasmet e femrave, si dhe kanë shfaqur dëshirën që me të dashurat e tyre të paktën njëherë të vetme ta provojnë seksin anal.

Fjalët kyçe: Seksi, Shqiptaret

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy