Studimi i fundit: Kanceri shërohet duke ngrënë vaginë – Lajmi.net
Studimi i fundit: Kanceri shërohet duke ngrënë vaginë
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 12:55, 9 August 2017
A keni dëgjuar ndonjëherë për zbulimin e fundit? E pra, kjo mund të tingëllojë çuditshëm, por një trajtim për kancer veç është gjetur

Zbulimi i fundit thotë se për shërimin e kancerit duhet të hani një vaginë! Po, e dimë se tingëllon çuditshëm, mirëpo ekspertët kanë përdorur metoda të ndryshme përmes së cilave janë munduar ta gjejnë zgjidhjen për shërimin e kancerit, shkruan Natural Healing Magazine, transmeton “Gazeta Express”.

Hulumtuesit kanë zbuluar se nëse njeriu e han organin gjenital të femrës, mund t’i shpëtojë sëmundjes fatale, kancerit por edhe sëmundjeve të zemrës.

Sipas hulumtimit që është bërë në Universitetin Shtetëror të New Yorkut, konstaton se kanceri shërohet kur hani një vaginë.
Së pari, ju duhet të dini se ekspertët mjekësorë thonë se hormonet të tilla si “DHEA” dhe “Oxytocin” janë duke u prodhuar. Këto hormone janë të afta ta parandalojnë kancerin kur një individ e ha vaginën e një femre.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO