Stile flokësh magjepsëse për pranverë – Lajmi.net
Stile flokësh magjepsëse për pranverë
Autori: Lajmi.net GenderLifestyle 19:55, 6 April 2016
Pranvera është kohë për ndryshime dhe aventura të reja.

Kështu që bëhuni më elegante dhe me stil që shikimet të kthehen nga ju, njofton Klan Kosova.

Një stil interesant i flokëve mund të nxjerrë në pah tiparet tuaja më të mira dhe të bëjë që ju të dukeni vërtetë bukur.

Më poshtë më të shihni disa nga to dhe t’i aplikoni poashtu.

1112905-650-1459840384-PT65 1113005-650-1459840384-TP5 (1) 1113355-650-1459840384-dlyastati2 1113055-650-1459840384-TP53 1112955-650-1459840384-Style3 1112605-650-1459840384-pinterest1

1113555-650-1459840384-dlyastati1

1113155-650-1459840384-TP4

1113255-650-1459840384-TP1 (1)

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals