Stërgjyshi 95-vjeçar tregon për herë të parë se është homoseksual (Video) – Lajmi.net
Stërgjyshi 95-vjeçar tregon për herë të parë se është homoseksual (Video)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteLifestyleLoveSex 14:57, 5 March 2017
Një stërgjysh është deklaruar si homoseksual në moshën 95-vjeçare, duke thënë se ka disa gjera të caktuara të cilat ai dëshiron që bota t’i mësojë.

Një stërgjysh është deklaruar si homoseksual në moshën 95-vjeçare, duke thënë se ka disa gjera të caktuara të cilat ai dëshiron që bota t’i mësojë.

Roman Blank, i mbijetuar i holokaustit, i ka dy fëmijë, katër nipa dhe mbesa dhe një stërnip, por vetëm vitin e kaluar ai hoqi dorë nga sekreti që e kishte mbajtur për dekada të tera, transmeton Express.

Tash, ai është subjekt i dokumentarit “On My Way Out”, i drejtuar nga nipi i tij Brandon Gross.

“U thashë atyre hapur se unë jam lind dhe tërë jetën kam qenë homoseksual. Dhe ua kam treguar atyre në tërësi tragjedinë e jetës sime. Ata e kanë kuptuar se çfarë më ka ngjarë. A mund ta imagjinoni të jesh i mbyllur për 90 vite?” ka thënë ai.

Fjalët kyçe: 95 vjeçar, Homoseksual, stergjysh

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush