Premier League – Lajmi.net

Aktuale

Unai Emery gjen zëvendësuesin e Mesut Ozil

Duket se Unai Emery dhe Mesut Ozil nuk e kanë ndërmend të përmirësojnë raportet e tyre....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Man Utd gati për shpenzime të mëdha – Katër emra në listën e dëshirave

Manchester United po përgatitet që të bëjë disa shpenzime të mëdha në afatin veror të transferimeve....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Chelsea lë prapa humbjen nga Man City, triumfon në udhëtimin në Suedi

Chelsea duket se e ka harruar humbjen e turpshme që pësoi nga Manchester City, në fundjavë, në kuadër të Premierligës....

14 February, 2019 Lexo më shumë

“Humbja e Arsenal nga BATE ishte paraqitja më e dobët nën urdhrat e Emery”

Arsenal ka pësuar një humbje befasuese në udhëtimin në Bjellorusi, nga skuadra e BATE Borisov....

14 February, 2019 Lexo më shumë

“Situata e Ozil tek Arsenal po bëhet e turpshme”

Situata e Mesut Ozil tek Arsenal po i irriton të gjithë ata që e duan të mirën e Arsenal....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Milanit po i rrezikohet ylli i madh, Tottenham dhe Arsenal kërkojnë shërbimet e tij

Derbi londinez tani më nuk po luhet vetëm në fushat e blerta, por edhe në dritaren e transferimeve....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Man Utd po e transferon sensacionin anglez

Manchester United është shumë afër ta bëjë një transferim të madh....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Të gjithë qeshën me të, por tani e duan skuadrat e mëdha

Richarlson ka arritur t’i befasoj të gjithë me formën e tij në këtë sezon....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Wenger zbulon një tjetër emër që tentoi ta transferonte te Arsenali

Arsene Wenger ka zbuluar edhe një emër që ka dashur ta transferoi sa ishte pjesë e Arsenalit....

14 February, 2019 Lexo më shumë

Ivan Rakitic ka vendosur se ku do të transferohet

Tashmë është bërë e ditur se Ivan Rakitic do të largohet nga Barcelona në fund të sezoi....

14 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO