Skandaloze: Gruaja i kap burrit këto mesazhe me dashnorin (Foto) – Lajmi.net
Skandaloze: Gruaja i kap burrit këto mesazhe me dashnorin (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:37, 18 March 2017
Një gjë është të ruhesh se mos burri zë një dashnore, dhe një gjë komplet tjetër është t’u ruhesh meshkujve të tjerë.

 

Diçka e tillë i ka ndodhur kësaj gruaje, për të cilën është pak thjesht të thuash se kam mbetur e shokuar.

Në mosbesim të plotë ndaj asaj që ka parë, të paktën kështu u shpreh kur dërgoi këto mesazhe në redaksinë tonë. Shini vetë pasi janë imazhe për të cilat besojmë se nuk kanë nevojë për koment.

redi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3